naklejki 3D

Bez względu na branżę, sprawdza się zasada, że reklama jest dźwignią handlu. Starannie opracowany plan marketingowy pozwala nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale także na pozostanie w ich świadomości. W tym pomaga przemyślana, spójna identyfikacja wizualna.

Reklamowe naklejki żywiczne pozwalają na umieszczenie logo w dowolnie wybranym miejscu tak, aby całość wyglądała nienachalnie, lecz jednocześnie zwracała na siebie uwagę. Ponadto nalepki wypukłe wyróżniają się na tle innych produktów tego typu. W jaki sposób?

Czy warto inwestować w naklejki reklamowe?
Nalepki żelowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są trwałe. Nadruk na klasycznych naklejkach szybko się ściera lub też odchodzi klej, przez co łatwo jest je zerwać. Druk naklejek 3D umożliwia wykonanie warstwy ochronnej, która będzie odporna na zarysowania. To sprawia, że przy pomocy tego akcesorium reklamowego będzie można oznaczyć produkty swoim logo na wiele lat.

Co istotne, naklejki 3D sprawdzają się szczególnie w przypadku towarów, które wykonane są z nietypowego tworzywa – można umieścić je chociażby na obudowie komputera.

Producent naklejek umożliwia ich zaprojektowanie na indywidualne zlecenie. Dostępnych jest kilka rodzajów folii, na które nadrukowane jest logo. W przypadku marek ekskluzywnych, dobrze sprawdza się folia złota lub srebrna, która może być chromowana, matowa czy błyszcząca. Można też postawić na klasyczne rozwiązania, takie jak folia biała. Jej zaletą jest to, że w większości przypadków logo się na niej dobrze prezentuje.

Oryginalnym, zwracającym na siebie uwagę produktem jest folia refleksyjna, która odbija światło w półmroku. To sprawia, że logo firmy… świeci w ciemności.

Wybierając jedną z tych propozycji możesz mieć pewność, że nie tylko wyróżnisz się na tle konkurencjib>, ale również sprawisz, że Twoje logo zapadnie w świadomości klientów, zacznie być rozpoznawalne. A to jest właśnie celem identyfikacji wizualnej.

Co istotne, wykorzystanie naklejek reklamowych może być dowolne. To sprawia, że można je dobrze dopasować do strategii marketingowej, bez względu na to, jaki przebieg ona przybiera. A jaki jest koszt takiej inwestycji? To już zależy od indywidualnego zlecenia, ponieważ każdorazowo produkt ten można personalizować. Jeśli chcesz poznać orientacyjną cenę zamówienie, wyślij zapytanie o szybką wycenę.

Naklejki wypukłe – jak wybrać?
Na początku należy zaznaczyć, że producent naklejek 3D oferuje pełną personalizację swoich wyrobów. Co to oznacza? Że można dopasować ich kolory, kształt do indywidualnych potrzeb. Co istotne, choć najczęściej na naklejkach reklamowych umieszcza się logo firmy, nie jest to jedyne dostępne rozwiązanie. W ten sposób można stworzyć naklejki promujące nowy projekt, kampanię.

Jeśli szukasz naklejek 3D na Śląsku, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że przedstawisz swoje oczekiwania, a my zaproponujemy najbardziej korzystne opcje. Zajmiemy się wszystkim, a na podstawie tego, gdzie nalepki mają być umieszczane, pomożemy w wyborze optymalnej folii.


W naszej ofercie naklejek 3D mamy duży wybór folii
(czyli podkładu na którym jest drukowana naklejka a później zalewana żywicą)

  • folia biała | przeźroczysta z klejem standardowym,
  • folia biała z bardzo mocnym klejem idealna do stosowania na trudnych powierzchniach typu: meble woskowane lub porowate powierzchnie,
  • folia refleksyjna biała | srebrna z bardzo mocnym klejem, odbija światło w półmroku jak znaki drogowe, dzięki czemu logo Twojej firmy jest widoczne, logo 3D świeci w ciemności,
  • folia metaliczna szczotkowane aluminium z mocnym klejem,
  • folia chromowana złota | srebrna,
  • folia błyszcząca oraz matowa złota | srebrna.