breloki – gadżety reklamowe dla firmy

Aby firma mogła stale się rozwijać, konieczna jest dobrze opracowana strategia marketingowa. Kompleksowe działania obejmują m.in. gadżety reklamowe, które rozdawane są podczas różnych targów, konferencji czy dołączane są do sprzedawanego produkt. Jakie są ich zalety? Po pierwsze, za ich pomocą logo pozostaje w świadomości klientów marki, stale o niej pamiętają. A po drugie, odpowiednie wybrane i zaprojektowane gadżety reklamowe sprawiają, że klienci sami promują firmę wśród znajomych. W jaki sposób? Korzystając z akcesoriów, na których umieszczany jest ich znak rozpoznawczy.

Dlatego coraz częściej mówi się o tym, że materiały reklamowe powinny być praktyczne, użyteczne w codziennym życiu. Jednym z przykładów jest brelok do kluczy. Jeśli ma ciekawy kształt, jest chętnie zawieszany. Dobrze się prezentuje, a do tego ułatwia znalezienie kluczy. Dzięki temu można zyskać pewność, że breloczki do kluczy wyprodukowane w celach reklamowych będą chętnie używane.

Breloki reklamowe na zamówienie – jak spersonalizować?
Producenci breloków reklamowych umożliwiają personalizację tych produktów na wiele różnych sposobów. Mogą mieć dowolny kształt, kolorystykę. Znaleźć może się na nich zarówno logo firmy, jak i grafika przedstawiająca kluczowy dla przedsiębiorstwa produkt czy obrazek… z jego „maskotką”. Tak naprawdę na breloku może znaleźć się wszystko, co jest kojarzone z Twoją marką.

Popularnym rozwiązaniem są breloki reklamowe 3D. Składają się z dwóch złączonych ze sobą naklejek, które pokrywane są specjalną warstwą ochronną. To sprawia, że są trwałe, odporne na zarysowania. Takie naklejki mogą mieć nawet kształt zwierząt, ludzi. Często są zabawnym akcentem, a logo jest jedynie dodatkiem, nie kluczowym elementem. Taka forma reklamy jest nienachalna, akceptowana przez klientów.

Innym, popularnym rozwiązaniem są breloczki samochodowe. Najczęściej wykorzystują je marki samochodów, choć nie tylko. Tego rodzaju breloki reklamowe zwykle posiadają metalową „ramę” w środku której znajduje się naklejka 3D.

W ofercie producentów dostępne są także breloki reklamowe z nadrukiem w postaci metalowych żetonów. Z jednej strony mogą posiadać grawer. Przydają się podczas zakupów, ponieważ zastępują monetę do wózka.

Czy warto zamówić breloki reklamowe?
Jeśli przeanalizujesz wyżej przedstawione rozwiązania, to szybko przekonasz się, że każdy z zaproponowanych breloków spełnia jakąś funkcję praktyczną. I tym właśnie powinien charakteryzować się gadżet reklamowy. W innym wypadku, szybko trafi do kosza na śmieci, a nie taki jest jego cel.

A czy warto zamówić breloki reklamowe? Zdecydowanie tak. Jest to stosunkowo niedrogi sposób na promowanie marki, nie tylko wśród klientów, ale także ich najbliższego otoczenia. W końcu jest to akcesorium, którego używa się na co dzień, stale wyciąga.

Aby jednak taki brelok spełnił swoją rolę, musi być w ciekawy sposób zaprojektowany. Dlatego warto się skonsultować z nami – pomożemy w wyborze odpowiedniego projektu, a także doradzimy, co się sprawdza w danym przypadku.

Masz pomysł na brelok?
skontaktuj się z nami
mail: projekt_art@wp.pl
tel: + 48 534 900 620